| pastapac a întrebat:

Ce program trebuie sa instalezi ca sa faci poze cu webcamul?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Amcap sau videopover plus

3 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Nu iti trebuie niciun program, odata ce ai instalat webcamul poti face si poze.Doar ca trebuie sa cauti, dai click pe folderul webcamului sa vezi daca nu iti arata acolo.Sau daca ai facebook apare acolo la incarca poze: Fa-ti poze cu webcamul sau ceva de genul.
Succes si O seara placuta! happy

| EuMiruna19 a răspuns:

Eu nu am instalat niciun program fac poze cu ajutorul site-urilor cum ar fi pizap happy