| Deeeni a întrebat:

Stitiicrying Ma plictisesc ingrozitor in ultima vreme ce as putea face ( nu-s talentata : adica sa desenez sa pictez sa cant )

Idei pentru o fata foarte plictisita?happy

7 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai nu conteaza daca esti talentata sau nu, le faci de placere, daca dansezi, dansezi de placere, la fel este si cu cantatul, picatul, desenatul, etc.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cate carti ai citit? Cate discografii ai ascultat? Ce motive de plictiseala ai?

| LolaLollita a răspuns:

Citeste o carte.
Invata sa desenezi ceva dupa un tutorial.
Invata sa faci origami simple.
Incepe o agenda pentru amintiri.
Realizeaza o cutie pentru pastrat amintiri.
Decoreaza-ti camera.
Fa-ti accesorii noi, din cele pe care nu le mai folosesti.
Danseaza.
Uita-te la diverse tutoriale de make-up/coafuri pe youtube si incearca-le.
Incepe un joc frumos.
Iesi in oras la o cafea/ciocolata calda/ceai fierbinte.
Fa-ti popcorn si uita-te la un film/serial.

| Solsagan a răspuns:

Citeşte. thinking
Eu, una, asta fac.

| STR1K3R a răspuns:

Creeazati o pagina de facebook si dezvolto, mai iesi pe afara si mai gasesti tuwinking
funditapuppy dog eyes

| LuckyDuck a răspuns:

Pai ai putea sa iesi cu prietenii pe afara, sa-ti petreci timpul cu animalul de companie daca ai, sa-ti creezi poze, ai multe posibilitati, sper ca te-am ajutat big grin

| BloodyGirl a răspuns:

Ce zici sa vi la mine? Ca si eu sunt plictisita :-