| karra a întrebat:

Stiu ca acum o sa imi sara toti in cap. dar am o intrebare. E adevarat ca fumatul iti scade pofta de mancare? Vad foarte multa lume care fumeaza putin si sunt foarte slabi...

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu sunt "foarte" fumatoare, sunt slaba si am o pofta de mancare de-as manca un porc intreg.

| Firefly a răspuns:

Cand esti dependent, nu mai ai nevoie nici de mancare, nici de apa, nici de nimic, DOAR de tigari.Renunti la tot numai ca sa ai timp sa poti fuma.

| Hombre a răspuns:

Da la multi le taie pofta de mancare.

| Luori a răspuns:

Iti voi spune doar o replica :

"Mie foame! Hai la o tigarawinking"

| claudiea79 a răspuns:

Da eu cind aveam banii si fumam eram mai slaba.nu aveam pofta de mincare. acum nu mai fumez si imi este foame tot timpu si ma si ingras.mai bine fumam dar sint prea scumpe tigarile