| TrendyHedgehog a întrebat:

Stiu ca din nou o sa primesc rasp de genul:Nu ai voie cu teme pe TPU dar nu va cer sa imi rezolvati voi tema de vacanta.As dori sa imi dati si mie un site unde sa gescsc povestirea intreaga(nu rezumat)Moara cu noroc" de Ioan Slavici. Funda!

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu numai ca o sa primesti astfel de raspunsuri,dar s-ar putea sa-ti fie si suspendat contul!
Si,ma rog frumos, ca sa nu mor proasta, spune-mi si mie de ce nu cauti singura? Dai o simpla cautare pe google si ...ai aflat ce-ti doresti! Sunt convinsa ca nu sti sa cauti, si de aia vrei sa-ti dam noi mura-n gura! Este si asta o stiinta, sa stii sa cauti! Nu poate oricine!