| AcidCuSange a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar cum adica
Pedigree la pisici sau caini?

Răspuns Câştigător
| Andrushk_4587 a răspuns:

Exista diferite tipuri de mancare pedigree de mancare si de pisici. sa fi atent cu astea sa te uiti daca e pentru caine sau picica pentru ca eu i-am luat niste chesti de mancat la pisica ca am vazut ca pe eticheta aparea si pisica cu cainele si m-am gandit ca e si pentru pisici si cand vin acasa ce crezi : PISICA MEA NU MANCA! wow si acum trebuie sa dau mancarea la cainii de pe strada p. s: bine ca nu costasera mult big grin

1 răspuns:
| laviflower a răspuns:

Adica mancare speciala.De exemplu pisicii nu ii poti da pedigreeul cainelui.Pa.