| LizzaRiss a întrebat:

Stiu ca este o intrebare puerila, dar:
Cum pot face fotografii de profil/coperta pentru facebook in photoscape?

Răspuns Câştigător
| qBawww a răspuns:

Pai 1. Alegi fotografia.2.Dai la obiecte 3. Este un mic cerculet unde este T. Dai acolo. Iti alegi scrisul culoare si scrii ce vrei..Alt ceva ce mai vrei?

3 răspunsuri:
| qBawww a răspuns:

Da la: Editeaza pune imaginea si vei avea acolo mai multe vei avea de scris texte si multe fete... Funda? big grin

| LizzaRiss explică (pentru qBawww):

Pai zi pasii ca eu vreau sa fie doar de coperta nu mare ca asa stiu si eu

| LizzaRiss explică (pentru qBawww):

Stiu si eu sa scriu pe o poza.dar am nevoie sa fac o fotografie DE COPERTA pentru facebook.si sa imi iasa incadrata cum trebuie

| qBawww a răspuns (pentru LizzaRiss):

Pai 1. Alegi fotografia.2.Dai la obiecte 3. Este un mic cerculet unde este T. Dai acolo. Iti alegi scrisul culoare si scrii ce vrei..Alt ceva ce mai vrei?