| sorina236 a întrebat:

Stiu ca poate suna ridicol, doar ca pe siteul Barbie.com erau niste jocuri in care apareau si prietenele ei si le puteai schimba coafurile si sa le faci unghiile etc.Nu vreau sa ma joc eu ci vreau sa le arat surorii mele mai mici ca sa se joace si ea.Va cer asta deoarece nu mai stiu cum de numeau acele jocuri pe site. Funda

1 răspuns:
| MyHappySmile a răspuns:

Buna, de ce nu incerci pe www.jocuri-gratuite.com acolo sunt multe jocuri cu Barbie explicate in limba romana, sunt sigura ca poti gasi acolo ce cauti.