| anonim_4396 a întrebat:

Stiu sa mangai mai frumos decat sa calc, stiu sa sarut mai bine decat sa gatesc, stiu sa iubesc mai curat decat sa spal vase ....sunt ...cum? Dar voi?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Iti doresc ca cei 80 de ani la care-i speri sa fie cei mai fericiti din viata ta. Sa nu uiti sa impartasesti macar celor dragi secretul reusitelor tale si sa-i asezi pe drumul spre fericirea implinita. Cu siguranta ei sunt fericiti alaturi de tine. Doar ce este bun si frumos sa spulbera repede din pacate. Toti suntem trecatori, important este felul cum trecem si daca cineva isi va aminti cu plcere de trecerea noastra. Multa sanatate si viata lunga iti doresc! (sanatosi erau si cei de pa Titanic dar n-au avut viata lunga!)

10 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Esti pasionalahappy
Imi place sa fiu mangaiata si sa mangai, sa iubesc si sa ma las iubita, sa zambesc ca sa aduc fericire in ochii celor care ma cunosc.
Imi place sa simt...sa traiesc...si cum traiesc happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt incoerentă şi haotică. Sunt mai mult copil cu palma întinsă spre cer decât femeie. Când plouă, râd pentru că plânge cerul pentru mine.

kratos
| kratos a răspuns:

Noi suntem mai buni ca tine :p

leonardk
| leonardk a răspuns:

Esti visul oricarui barbat. Dar sa existe oare perfectiune?(nu ma indoiesc ca este adevarat ce spui - ma intrebam doar)

| lily09 a răspuns:

Pai pentru barbati esti perfecta... iar pentru femei... ce mai conteaza parerea lor? hhhahahahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu sa ma las mangaiat atat de frumos, incat nu vei mai dori niciodata sa calci ci numai sa ma mangai, stiu sa sarut poate mai bine decat tine, insa stiu sa si mananc ceea ce gatesti tu, putinele feluri de mancare, si stiu sa iubesc la fel de intens ca si tine, insa pot fi si romantic pot fi si salbatic.depinde ce preferi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti perfectabatting eyelashes eu?"nebundupatine"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu... esti ceva frumos happy
Eu... nu ma provoca, stii ca raspund din suflet... mai bine sa nu ma dezlantui iar happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@leonardk ...sa stii ca intr-adevar sunt un vis, nu exist decat pentru o perioada scurta de timp, banuiesc ca nu mai mult de 80 de ani! Ma spulber repede! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Zbenguici: eu cred ca esti mai mult decat minunata!