| Fgghhh a întrebat:

Cu ce sa ma spal sa am un ten curat si frumos sunt baiat, am si un pic de acnee?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie să fie gel de curățare în funcție de tipu de ten, trebuia să-ți zică dermatologu specific ce gel să iei

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ai acnee ar trebui sa consulti un medic dermatolog ca sa iti ofere un tratament.

| Fgghhh explică (pentru Aasdfghj):

Am consultat si mi-a prescris un gel de curatare si un caca* de unsoare ce usuca nu e de folos

| Aasdfghj a răspuns (pentru Fgghhh):

Ar trebui ceva pe care sa il folosesti pe zonele cu acnee, nu pe toata fata. Pot sa-ti spun ce folosesc, daca vrei sa incerci produse incercate de alte pesoane, dar sa stii ca nu ai siguranta ca o sa functioneze si la tine. Eu folosesc gel de curatara La roche posay si crema activa Acne Out, doar pe zonele unde apare cate un cos. Mai incearca totusi si alt dermatolog.

| Necula_Ioana_2003 a răspuns:

Apa si sapun