| anonim_4396 a întrebat:

Subiect : Cunoasterea luciferica.

Ei da.

" Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya (drank)
Swalla-la-la (drank)
Swalla-la-la (swalla-la-la)
Swalla-la-la
Shimmy shimmy yay, shimmy yay, shimmy ya (drank)
Swalla-la-la (drank)
Swalla-la-la (swalla-la-la)
Swalla-la-la
Freaky, freaky gyal
My freaky, freaky gyal "

Intrebarea e : ce a vrut sa transmita artistul?
Ce credeti ca se ascunde in spatele acestor versuri?
Il considerati pe Jason Derulo o persoana neinteleasa? thinking
Credeti ca aceste versuri se refera la conditia omului de geniu?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha

Eh,,dupa cateva jointuri mai stia si el cate ceva.

| Clorox a răspuns:

Swalla vine de la swallow, asta zice tot...

| GoldenZenith a răspuns:

Este o explicație cu un sens profund filozofic in spatele acestor versuri. Se referă la actul de "înghițire" al unei femei. Probabil înghițirea metaforică a cunoașterii sau cine știe.

Sh*tty music.

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Stai putin...doar stai, la asta se referea, dezamagitor..am crezut ca swalla e un cuvant inventat de el...

| PersonajFictiv a răspuns:

Unii nu s-au prins, dar intrebarea e la misto.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Refuz sa cred ca e cineva prin preajma capabil sa o ia in serios!

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu, dar de ce sa ignoram realitatea? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

E mai bine s-o ignori sau sa nu o cunosti in multe cazuri, te raneste, poate din motivul asta sunt ei obisnuiti sa o ignore.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Drimmero):

Cu cat esti mai treaz, cu atat e mai greu de suportat adevarul, ca numarul de minciuni si iluzii se face din ce in ce mai mic.

| Drimmero a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Propui sa bem cat mai mult si sa ignoram tot mai mult? adica creierul nostru sa nu fie treaz pentru asa ceva? Stii ceva? Propui bine...

Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns:

Wtf fix acum ascultam melodia asta laughing))))

| Roxin a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Swalla la....la.