| Danyyyyy a întrebat:

Sunt abonata la orange si sunt pe abonament... factura pentru luna iunie a venit dublu decat ar trebui sa vina, iar minutele nu le-am consumat pe toate.deci nu imi explic de ce a venit atat de multstraight face
stiti cumva daca pe siteul oficial Orange este vreo sectiune sau ceva in care poat vedea desfasuratorul?thinking
si daca da imi puteti da mai multe detalii va roghappy

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Suna la Orange, ia legatura cu un consultant de serviciu si iti va lamuri tot ce te intereseaza, numai ca trebuie sa ai multa rabdare, pana iti raspunde cineva.