| Panteraa a întrebat:

La inceputul lui decembrie am inchis un abonament la Orange, dar astazi mi-au venit minute pe noua luna, deci ar trebui sa vina si factura de acum. Asta inseamna ca nu e inchis, nu? Din cate stiu eu si din ce mi-au zis cei cu care am vorbit factura de pe luna decembrie trebuia sa fie ultima. De ce mi-a mai venit inca?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat cum "ai închis" acel abonament.
Oricum, factura aferentă lunii decembrie vine în ianuarie...
De asemenea, ar fi INDICAT să mergi la un Orange Shop şi să rediscuţi problema cu un consultant!

Toate cele bune.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la ei si spune data cand i-ai instiintat ca renunti la abonament. eventual poti sa faci precizarea ca ii inregistrezi si-ti rezervi dreptul de a nu plati abonamentul si de a-i da in judecata. Trebuia sa-i inregistrezi cand ai vorbit atunci cu ei sa renunti.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te asteptam cu un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon.
O zi buna,
Orange Helper