| Adelina004 a întrebat:

Sunt atat de dezamagita.crying Stiti eu am fost cu un tip cam 3 luni a fost foarte frumos.Dar dintr-o data nu stiu ce m-a apucat si m-am despartit de el.Nu tineam chiar foarte tare la relatia noastra, dar dupa ce ne-am despartit ma gandeam numai la el si m-am indragostit fara ca el sa fie langa mine.Acum mergem la aceeasi scoala si ne vedem aproape zilnic...el ma vede stand cu fetele iar eu il vad plimbandu-se cu PRIETENA lui crying Nu mai pot sa ii vad zilnic asa imi vine sa o iau de par pe fata aceea sigh dar noi dupa ce ne-am despartit el continua sa vina la mine acasa si imi tot facea avansuri cred ca de atunci m-am indragostit asa tareee...Numai la el ma gandesc si deja au trecut cam 5 luni crying Ajutor va rog din toata inima dati-mi sfaturi, orice puppy dog eyes Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător

Incearca sa gasesti alt baiat, asa se intampla de fiecare data(si in cazul meu), devi oarecum obisnuita si dupa ce te desparti cateva zile e bine, dupa ii duci dorul. O sa te mai gandesti la el pana cand o sa vina alt baiat si atunci o sa il uiti. Incearca sa nu te mai gandesti la el, nu mai asculta muzica trista si fa diferite activitati sa nu apuci sa te mai gandesti la el, crede-ma functioneaza, dupa o sa il urasti laughing! Te pup! :*

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

De ce iti faci relatii daca nu sti cum sa le intreti. Fii mai atenta data viitoare.
Pa, pa.