| SERIALS a întrebat:

Sunt baiat, si un baiat necunoscut m-a ciupit pe Facebook, l-am cipit si eu inapoi. Mi-a trimis mesaj, si la un moment dat ma intreaba daca sunt discret, unde locuiesc? E un hot oare? Ce vrea de la mine?

29 răspunsuri:
| SERIALS explică:

Pai ce vrea de la mine?

| SERIALS explică:

Asta am inteles, acum ma intreaba: bi? zici ca nu stie sa sscrie in romana, a, bi, si, di

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Iti dai seama ce a putut sa faca? Esti culmea rau de tot, ceri hatereala continuu...nu ii spui unde stai si incheiai orice discutie, sau ziceai un oras dupa cum iti pica fisa.

| RAY a răspuns:

Vrea sa te iubeasca

| justanotheruser99 a răspuns:

E gay, s-a indragostit de tine.

| SERIALS explică (pentru justanotheruser99):

Nu-l cunosc, deci nu putea sa se indragosteasca. Poate doar de poza.

| SERIALS explică (pentru RAY):

Dar eu nu il vreau!

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Naspa pentru el, ce nu isi place la el?

| justanotheruser99 a răspuns:

Eh na... L-ai fermecat. Nu trebuie sa te cunoască sa decida daca arați sau nu bine. Poate te place, iar acum incearca să-ți capteze atentia. Cine știe?

| SERIALS explică (pentru RAY):

Nu e genul meu, dar cineva imi spusese ca trebuie sa le dam sanse la toti, sa cunosti pesoana in realitate, ca mai apoi sa intelegi, iti place sau nu, te atrage sau nu

| SERIALS explică (pentru justanotheruser99):

Ma simt singuratic, si poate sa profite de asta

| RAY a răspuns (pentru SERIALS):

Da pe tine fetele nu te atrag man?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru SERIALS):

Atunci de ce ii dai ocazia? Pur si simplu ignora-l, sau îți place ca îți acorda atenție?

| SERIALS explică (pentru justanotheruser99):

Pai nu stiu, nu-i dau voie.

| NameInUse a răspuns:

Daca nu te-a ciupit de c*r, e totul ok.

| Clorox a răspuns:

Sigur e gay... Ai grija cu discretia.

| Teffan a răspuns:

"Mi-a trimis mesaj, si la un moment dat ma intreaba daca sunt discret, unde locuiesc? "

Eu as evita astfel de indivizi, sincer.
Nu vad deloc buna treaba asta cu "esti discret".
Mi se pare de prost gust si deloc matura.
Iar daca te-a intrebat din prima unde locuiesti, poate sa fie orice, nu numai hot.Criminal,traficant de organe, bla.

| p3mery a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il stergi de la prieteni ( daca il ai) si sa ii dai block.

| Mayar a răspuns:

E un obsedat sexual, gay, care vrea sa te violeze/atace.
Da-i block si gata. Adica, daca nu vrei sa ai relatii cu un dubios ca el ii dai block. Numa noh, astea is intentiile lui. Crezi ca exagerez? Nu cred ca esti atata de nebun incat sa risti big grin

| Adrian_Marian_Busuioc_1967 a răspuns:

Eu zic sa nu ii raspunzi, nu cred ca e ok
!

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Am crezut ca ai devenit Jack54 laughing)

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu in viata asta, acum sunt ombladon

| minrest a răspuns (pentru SERIALS):

S-a indragostit de toti. Stii bine ca cea mai mare parte dintre gay ar face sex cu orice barbat.

| Sb_Seby_1993 a răspuns:

Eu zic ca e un pedofil negrofil care isi face conturi fake si ar vrea sa te "ciupeasca putin" in realitate. Sau poate un vanzator de organe =]]]] [am o imaginatie bogata], eu daca eram in locul tau ii dadeam frumos Remove de la prieteni + Block sa fiu sigur.
P.S: Nu mai adauga necunoscuti pe Facebook, se intampla foarte multe lucruri relewinking.

| SERIALS explică (pentru p3mery):

Nici macar nu-l am la prieteni, am cu el 2 prieteni comuni

| LoveSleep a răspuns:

Hai mă, că nu te-am întrebat chiar așa.

| Andwta a răspuns:

Nu mai vorbi cu el. Poate doar a vrut sa stie in ce zona esti. As crede ca e pe invers, asta e parerea mea. Dar tu poti sa il intrebi ce doreste si de ce vrea sa iti stie zona unde locuiesti.

| DaCumSaNu a răspuns (pentru SERIALS):

Serios? Sa profite? rolling on the floor îi dai block si gata, ai scapat de el.
Asta tine doar de tine, daca te vaieti inseamna ca vrei attentie de la noi.