| Anastasia98 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 3 luni dar nu facem decat sa ne salutam la scoala si sa vorbim pe mess acum ca a inceput scoala.Cum sa fac sa comunic mai mult cu el si sa ne apropiem mai mult in acelasi timp sa-l fac sa ma placa si mai mult si sa vrea sa stea mai mult langa mine? Dar problema este ca cineva vrea sa ne desparta sa se razbune si noi trebuie sa ne ascundem ca suntem impreuna si as vrea sa aflu sfturi si cum sa previn acest lucru.Va rog ajutati-ma ca maicamea din pacate pe mess nu mai mai lasa aproape deloc si nu voi mai putea vorbi cu el decat foarte rar iar la telefon nu mai am minute si oricum nu le pot folosi in reteaua lui. Ajutati-ma va rog foarte mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru varsta pe care o ai, te-as sfatui " Mai rarut ca-i mai dragut" dar si mai folositor!