| anotherSIN a întrebat:

Sunt din Sibiu și vreau să merg la o fată în Suceava, săptămâna viitoare, să ne cunoaștem. Îmi poate recomanda cineva o firmă bună de transport cu experiență? Foarte greu se ajunge în zona aia.

La avion nu am găsit nimic, cu trenul nu este nimic direct și trebuie să schimb. Am mașina mea dar drumul este lung și nu vreau să mă complic cu asta, voi sta doar o săptămână acolo.

Ce părere aveți de blablacar? Nu am mers niciodată, știți ceva oameni serioși? Am nevoie urgent de răspunsuri. Cu ce aș putea ajunge sigur și rapid din Sibiu la Suceava?

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Https://www.virail.ro/autobuze-sibiu-suceava
Ete boss la prima cautare ce de am gasit. Recomand ăla care pleacă din Q7, pleci la 6 dimineața și ajungi la 6 seara. Acu vezi și tu intră pe site, programează-ți ziua, verifică bugetul etc.

| SandraEve a răspuns:

Eu in locul tau as alege tenul. Ce daca nu e tren direct si schimbi?

| anotherSIN explică (pentru SandraEve):

Vreau ceva să ajung direct, pierd timp dacă mai stau să schimb

| SG1995 a răspuns (pentru SandraEve):

Are dreptate, nu ai mers niciodată cu trenul.