| Sara2 a întrebat:

Sunt fericita! va pupic pe toti care ati fost alaturi de mine :* m-am despartit si de prieten care se gandea mereu doar la el

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai revenit printre noi cu picioarele pe pământ.
O luptă pierdută, o experiență câștigată.
Pa, pa.

cami
| cami a răspuns:

Foarte bine ai facut, bravo, felicitari din partea fetelor!

| juniper a răspuns:

Bravo, meriti pe cineva care sa te respecte si sa te accepte asa cum esti, iti doresc numai fericire si sanatate happy

| HBK a răspuns:

Felicitari ca reusesti sa fii fericita chiar si dupa o despartire. E de admirathappy

| nicky a răspuns:

Bravo tie si sper sa intalnesti persoana care sa te merite si sa te iubeasca cu adevarat cat mai curand. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! Ma bucur ca ai gasit ajutor aici.

| ingerash_2415 a răspuns:

Iti doresc numai bine sper sa gasesti pe cineva care sa te merite :*:*