| andreiandrei1 a întrebat:

Care dintre voi, sincer, inainte sa aiba prima prietena/primul prieten, se gandea ceva de genul: "Cine m-ar placea pe mine?"

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Da. happy cred ca oricine s-a gandit, pentru ca fiecare are momente in care se simte singur, respins, privindu-se cu ochi rai.

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu da, total!

| ααntoo a răspuns:

Euu una nu;**

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Eu da.
Si stii dc? Pentru ca posibil ca pers respectiva sa se creada frumos/a si poate chiar asa e, dar sunt unii oameni carora pur si simplu nu le place de pers ta si prefera pe alcv care poate e mai uratica dar mai simpatica. E posibil ca o gramada de oameni sa isi fii pus intrebarea asta macar o data in viata. Depinde de gusturile fiecaruia, oricat de frumos/a ai fii tu. big grin

| LittleGirlMonster a răspuns:

Uneori,mai demult spuneam asa...dar acum.straight face Am baieti la picioarelaughing Bye:*

| DanDannn a răspuns:

Eu inca ma mai gandesc la astawinking

| blondina16 a răspuns:

Aoleu laughing pai cred ca oricine s-ar gandi la asta