| Eu1111 a întrebat:

Sunt foarte curios dacă un profesor( care nu îmi este diriginte ) poate da numărul de telefon al părintelui meu de la finalul catalogului unui coleg fără a cere permisiunea mea sau a părintelui. Dacă se poate as vrea si un link către un site care sa explice acest lucru.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu are voie sa dea nimanui nicio informație personala despre tine, nici macar notele. Poate a considerat ca sunteti prieteni si e ok.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are voie. Nu-ti trebuie site pentru a te convinge.

| Andreeush a răspuns:

Nu are voie.
Informațiile din catalog sunt confidențiale, nu are nici un drept să facă asta.