| Jetpaspaspas a întrebat:

As vrea sa achizitionez curs de limba sarba fara profesor de pe internet[sa il cumpar]! Daca se poate sa imi lasati link cu site-uri care au asa ceva! Mersi

fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa invete sarba? Alta limba nu ai gasit? Ce crezi ca s-ar muta cineva in Serbie? Numa nebuni la cap laughing. Aiurea...

| BuBuUlina a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai cu limba sarba, e la fel de frumoasa ca celelalte! Nu vorbi daca nu stii!winking

| Jetpaspaspas explică:

MaMaiTiMinte taci ba ca esti prost/a daca imi place limba sarba invat limba sarba pokemon ce esti

P.S:Nebun esti tu cu neuronul tau pe jumatate inecat in prostie