| qsmynutzumyk a întrebat:

Sunt foarte indragostita de un baiat din alt oras nu stiu cum sa ii demonstrez ca il plac foarte mult.va rog ajutati-ma. FUNDA

1 răspuns:
| Laryyy97 a răspuns:

Hey!
In primul rand fii tu insuti,nu te schimba pentru nimeni si nimic pentru ca ai fi un "FALS". poti sa vb cu el pe mess,pe facebook,twitter sau orice alta retea in care obisnuieste sa se afle!
Poarta-te frumos,asculta-i problemele cu care se confrunta,fii draguta,zambitoare,fa glume,nu te enerva,discuta deschis oricecu el, cu calm, indiferent de situatie...
Cel mai important este sa nu faci figuri cand nu-ti convine ceva, sa ai o comunicare sanatoasa sa vada ca stii sa-ti rezolvi problema si nu te certa din orice.
pe site-ul acesta poti gasi diferite texte de dragoste nu prea exagerate! http://www.e-dragoste.ro/......gina1.html
sper ca ti-am fost de folos! :D succes!