| SashaS a întrebat:

Buna TPU.
Sunt indragostita la maxim de un baiat si nu stiu ce sa mai fac. Ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Pff si eu. Cred ca am innebunit de la atata plans si am ajuns sa nu mai vreau nimic in afara de el, inca de doi ani incoace si sunt in situatia oribila in care el nu imi impartaseste sentimentele. Dar poate tu ai noroc si el iti va raspunde la fel, stai cat mai mult cu el si devino amica lui apoi spune-i. Sa ma tii la curent te pup :* Succes love struck

| SashaS explică (pentru LovelyKitty2):

Faza e ca suntem buni prieteni si fosti iubiti laughing)) O sa incerc sa il uit pentru ca nu ma place. Te pup si eu :*!

| neutrino a răspuns:

El stie ca tu existi?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Stai si bocesti dupa el.

| fuckbbi a răspuns:

Incearca sa te apropii de el, scrie-i un mesaj pe facebook, dar nu de genul salut sau ce mai faci, scrie-i o felicitare sau un joc, ceva de genul spune-mi o culoare si vei indeplini o porunca happy Apoi deja vei incepe cu ce mai faci s.a.m.d. cred ca ar fi cea mai tare apropiere, crede-ma va functiona happy Te pup si bafta :*

| regrets22 a răspuns:

Poi eu nu te pot ajuta prea mult daca nu.mi dai mai multe detalii. Gen : El te place? si mai multe. Tot ce pot sa-ti spun este ca numai tu poti face sa.l uiti si ca sa faci asta incearca sa te gandesti mai mult la tine, iesi in oras cu prietenii, cu alti baieti si o sa vezi ca o sa.l uiti dar toate astea necesita timp. Nu poti uita pe cineva asa de usor..si nu te mai gandii numai la el ca nu ai cum sa.l uitiwinking

| robyrdv a răspuns:

Dupa parerea mea ca si baiat iti recomand sa nu pari disperata si sa te joci cu el sa il pupi fara niciun motiv el o sa se intrebe dc faci asta si poate si el o sa simta