| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o situatie foarte naspa, efectiv nu pot sa vorbesc cu nimeni, nu imi mai suport viata, familia tot. Mi s-au intamplat foarte multe lucruri foarte nasoale, nu mai pot sa simt fericire deloc. Ideea e ca tot continua sa mi se intample, nu se imbunatateste nimic ci tot mai rau.Ce pot face?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Și cine este de vină pentru necazurile tale? Toți avem, dar nu la fel.
Încearcă să vezi unde e problema, ce aduce răul la tine și fă o schimbare.