| _pink a întrebat:

Sunt lucruri pe care simtiti ca nu le puteti face singuri? Eu nu am fost niciodata intr-o excursie cu cortul. As vrea sa merg cu cei de la "Veniti cu noi", dar daca nu am fost niciodata cu cortul, daca nu stiu in ce consta o plecare de acest gen nu am curajul sa merg, ma gandesc ca daca as cunoaste pe cineva care a facut asta as avea mai mult curaj.

Răspuns Câştigător
| pretzel a răspuns:

Eu am fost o singura data si a fost super-nu trebuie dacat sa fii tu insati si sa urmezi instructiunile de la cortlaughing

1 răspuns:
| perla a răspuns:

Nici eu nu am fost nicaieri niciodata si imi pare rau cred ca> andra >>are dreptate basta sa respecti regulile si informeazate ce trebuie sa iei cu tine.bafta!