| karra a întrebat:

Sunt noua pe acest site... ce imi puteti spune pentru inceput?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce karra mea abia ai venit si vrei sa stii ce simtim pentru tine? te iubim si vrem sa te ajutam si sa ne ajuti ...sa iesim din recesiune.bine-ai venit.

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bine ai venit!
Incearca sa ajuti cat poti si cat stii, nu da raspunsuri unde nu te pricepi, nu pune intrebari decat DUPA ce ai epuizat toate posibilitatile de a gasi singura raspunsul.
Inainte de a pune o intrebare, uita-te intai prin intrebarile mai vechi. Poate gasesti raspunsul.
Oricum, numai citind intrebarile si raspunsurile celorlalti, si tot poti afla o gramada de chestii utile.

| Silvia a răspuns:

Bine ai venit....restul cred ca ai aflatbig grin.

nony
| nony a răspuns:

Cea mai mare adunare de : destepti, slabi pregatiti, mistocari, filozofi, genii, tántálái.
Ai nervi? ar fi bine sa-i ai de fier.Cam atat, restul vei descoperi singurá.
Wellcome!

kratos
| kratos a răspuns:

Ca aici poti sa afli multe lucruri si sa intrebi ceva cand chiar nu sti. Succes! Si bine ai venit!

| Psihoyounger a răspuns:

In primul rand bine ai venit. Si in al doilea rand, aici vei gasi tot ce vrei despre site.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Psihoyounger

| Georgiana2905 a răspuns:

Inceraca sa folosesti acest site in folosul tau si in ajutorul celorlalti. Nu il incarca cu intrebari tampite de la care tot ce poti astepta este un raspuns care te va face sa te simti in plus si f prost. E sfatul meu si sper ca vei tine cont de el. Iti garantez ca acest site este unul de nota 10 din care ai de invatat multe si in care poti ajuta pe multa lume. Foloseste-l inteligent!

| Dianna a răspuns:

Bine ai venit!

| anabell a răspuns:

Bun venit in primul rand! pentru orice nelamurire aici poti afla raspunsul si chiar rezolvarea pune intrebari si noi te vom ajuta succes:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti noua decat in sensul ca e un nou cont, tu avand si unul mai vechi, n-am ce sa spun!
Daca esti nou-nouta... ti-a spus enigma!
Bine ai venit!
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bine ai venit.
Te las pe tine să descoperi acest tărâm!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logout!