| anonim_4396 a întrebat:

Sunt patroni care cer cazier rutier cand angajează șoferi profesioniști?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel cazierul judiciar, ala rutier nu am auzit la nimeni sa-l ceara. Avand nevoie mare de soferi si multe firme merg ilegal in RO peste programul de lucru, acte lipsa in camion, probleme mecanice angajeaza si fara (permis glumesc) dar unii sant in stare oricum. Cel mai bine e sa lucrezi pe autobuz in RO unde e flota moderna, nu repari nimic mergi la cravata si mai agati femei calumea. Ai o imagine buna fata de calatori

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Iar daca ai accidente din vina ta, mai ales in timpul serviciului, iti cam fac cu mana.

| RoCkKiD a răspuns:

Da, cam toti.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu stiu daca tu gasesti patroni ce cauta sofer profesionist fara sa ceara la angajare cazier auto.Eu unul nu am intalnit si lucrez in domeniul transporturilor nationale/internationale.