| alexuutzz a întrebat:

Salut stie cine vreo firma care angajeaza soferi profesionisti incepatori (BE CE)? scuzati daca am gresit categoria.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ai ajuns la vorba mea cu omul ala zicea ca te ia si pana la urma ciuciu banana. La voi in tara e patetica situatia patronii fiind idioti nu vor sa instruiasca incepatori, asteapta sa treaca criza sa vi in Spania iar si sa o iei din loc in conditii bune de munca si salariu pe masura. Imi incerc norocul sa vad cand dau de un sofer sa vad daca ma ia cu el asa daca ar lucra singur iar conveni sa ajunga mai repede la destinatie conducand cu el, macar mancare si bani de dus/spalat rufe sa imi dea daca de munca nu se gaseste, poate daca e simtit mi-ar da si bani de buzunar dar na sa vedem ce va fi.

| alexuutzz explică (pentru mgtow):

Cu baiatu de plecam eu nu mai e in tara la ora asta, a plecat de o saptamana in Anglia lucreaza acolo.a zis ca dk aude cv ma ia dar eu vreau pe articulat, el acolo e pe sprinter.te astept pe skype

| mgtow a răspuns (pentru alexuutzz):

Acceptama odata laughing si intra pe skype

| alexuutzz explică (pentru mgtow):

Sunt intrat, alexandru-valentin stanescu sau alex_rebel08...

| mgtow a răspuns:

Si ce ai facut cu opc pana la urma? Baga o adresa de skype sau fb sa mai discutam despre asta

| alexuutzz explică (pentru mgtow):

Alexandru-valentin stanescu asta e skype. Si alex_rebel08 yahoo