| Park1Suin a întrebat:

Sunt sensibila si ma stresez repede.Iar daca ma stresez, nu pot dormi noaptea.Astazi am avut parte de un stres nedorit.Cum sa scap?
Dau FUNDOI

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ah,stiu cum e pentru ca eu una ma stresez zilic.
Incerc sa gandesc pozitiv, trebuie sa-mi iasa.

| JustDeedee a răspuns:

Atunci cand te stresezi gandeste-te la ceva ce te bine dispune.Fii optimista, totul va fi bine, iar chiar daca se va intampla ceva rau, vei trece peste asta pentru ca esti puternica.Tot raul spre bine!
Nu te mai stresa pentru ca o sa ajungi sa te imbolnavesti si nu merita pentru nimic din lumea asta sa te stresezi.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu scapi. Pur și simplu trebuie să existe și astfel de oameni. Nu putem fi toți miserupiști.

| S3S3an a răspuns:

Maninca o ciocolata