| Florentina9210 a întrebat:

Sunt singura careia nu ii place plansetul de bebelus?

Astazi cand vizionam un film la tv impreuna cu mama si cu vara mea, si plangea unul acolo, dar eu "ce ma enerveaza", dar mama "si ce o sa te faci cand il vei avea pe al tau?". La care eu i-am raspuns "astept sa mai cresc sa devin mai inteleapta si mai iubitoare".

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal cred ca cand vei avea copilul tau nu vei fi nervoasa, da e sacaitor acel sunet

| Drimmero a răspuns:

Cand aud un bebelus ca rade,, in secunda 2 sunt pe jos lesinand de ras.
De ce te enerveaza? Tu ai facut la fel,, poate inca faci/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Pe mine ma enervezi si tu, dar tot te suport. Iti dai seama, ca o sa il iubesc pe copilul meu, insa plansetul acela, te zgarie pe creier. Si mai ales sa ai si o headache.God merci!
Vezi ca nu era vorba de ras ci de plans.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bla bla

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu doar eu fac gafe.winking

| Mayhem666 a răspuns:

Uneori si pe mine ma enerveaza plansetul de bebelusi, dar in schimb imi plac rasetele lor, sunt atat de adorabili. Really cute creatures!

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

Rasetul si mie imi place insa la capitolul planset, stau destul de prost.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este normal ca plansetul de copil sa fie foarte iritant pentru adulti. Este o caracteristica dobandita pe parcursul evolutiei noastre pentru a indemna adultii sa se duca si sa opreasca copilul din plans (sa aiba grija de el).

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Da, nu esti singura, uneori ma zgarie pe creier si simt ca ramane acel planset in creier chiar daca bebelusul a terminat de plans laughing

| Divy a răspuns:

Să-ți fie rușine, învață ce e iubirea și apoi fă afirmația asta!

| Divy a răspuns:

Omule stai puțin ce te face atât de necugetător?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Nimic, asa sunt eu

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Gândește logic câte lucruri a făcut familia ta pentru tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Pai si? Ar trebui sa arat asta pe net?
Conteaza cum ii apreciez in viata reala, nu pe net

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da omule asta contează, dar dacă tu spui că nu te-au iubit automat crezi și în viața reală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza toti bebelusii, ii urasc.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule pe tine cine te-a crescut? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Maica-mea si taica-miu

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă întreb te-au iubit oare ei nu au fost enervați pe tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura Flori, si eu ii detest din ficati. laughing Parintii nu stiu sa ii educe, cum se lovesc un pic incep sa-l ododoceasca si sa-i sufle in fund de ti se face sila. Dupa se mira de ce li se exorcizeaza copilul prin magazin cand nu primeste ce vrea.

Eu daca as avea copil * doamne fereste * l-as incuraja sa rada in loc sa planga atunci cand se loveste un pic.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Da. Urasc acei copii rasfatati care se dau in spectacol prin magazine.

| Juviia a răspuns:

Si eu urasc plansetul de bebelus, nu esti singura.

| Florentina9210 explică (pentru Juviia):

Ma intreb oare..cine il indrageste?

| Yoel a răspuns:

Yea, she is right. By the way, citi kids ai vrea sa ai? May I father them?

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

| Yoel a răspuns (pentru Yoel):

Si a doua intrebare?

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

I have one already.

| Yoel a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce ai? un kid?

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

Father.

| Yoel a răspuns (pentru Florentina9210):

Am zis, ca as vrea sa "father your children"!