| KillMePlease a întrebat:

Sunt singura de aici care are de dupa-amiaza?

32 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu. Eu intru la 13.30

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu la 13.00 intru la scoala

| Ibrahimovic a răspuns:

Eu invat dimineata. laughing cool

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Super fain de tine

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

In ce clasa esti?

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

A opta.
Tu?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

A 11-a. Las' ca de la anul probabil o sa mergi si tu de dimineata. Nu e prea placut la trezire, sa stii. laughing)

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Sper...E foarte naspa de dupa-amiza. Nu am timp de nimic.
Stiu ca nu-i prea placut la trezire, am patit, man (in clasele 1-4) happy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

La ce profil vrei sa dai?

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Nu stiu...Sunt putin indecisa.
ma indrept spre uman...
Tu la ce esti?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

Sunt la filologie. E misto, dar trebuie sa te tii se carte. laughing
Daca iti place macar o limba straina, romana, istoria si geografia, aici e de tine. laughing)

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Aici vin cu o intrebare,,, tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare''?happy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing
Dupa ce absolvesti liceul din postura de fost filolog poti sa mergi la ce facultate vrei. Inclusiv la medicina, daca te tine. Zic asta pentru ca e destul de greu, nefacand matematica, fizica si chimie din clasa a 10-a..nu prea merge. In schimb sunt destule variante care te avantajeaza datorita profilului facut. Academia de Politie sau Scoala de Subofiteri, poti da la Drept, la Litere, la Istorie si Geografie, Psihologie, Administratie Publica, Relatii Internationale. Mno, de aici rezulta destule profesii. politist, jandarm, avocat, procuror, jurist, profesor, translator, arheolog, ghid, primar, etc. laughing)
Eu unul inca nu m-am decis cu privire la asta, dar probabil va fi ceva in special in domeniul istoriei.

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Eu vreau politista la criminalistica... Asta ii cam singura mea dorinta in momentul de fata, sa ajung odata unde-mi doresc.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce pot sa spun. apuca-te serios de romana, istorie si engleza sau franceza. laughing

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

1.Romana-punctul meu forte (chiar daca probabil nu pare thinking laughing )
2.Istorie-la nivel de scoala e okay
3. Engleza-e okay
4.Franceza-......kill me please!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

Pff..aceeasi parere o aveam si eu despre franceza mea la sfarsitul clasei a 8-a. Asta deoarece in generala am avut parte de profesoare care veneau la ore ca sa nu zica ca n-au venit. Insa la liceu am dat peste o profesoara de franceza, care imi este si diriginte, foarte, foarte buna, care m-a facut sa stiu si sa imi placa franceza mai mult decat engleza. Si asta intr-un timp relativ scurt. Mna, dupa aproape 3 ani consider ca stiu franceza si ma descurc intr-o conversatie. Deci nu te speria de acest obiect. laughing

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Mie imi place cat de cat franceza, insa profesoara ma face sa imi schimb uneori parerea...
Ea ma considera unul dintre elevii buni si de fiecare data cand cineva nu stie un raspuns ia la rand toti elevii buni ...si cand ajunge la mine incep sa tremur. Imi inspira un sentiment de groaza...Nu pot sa ma uit in ochii ei

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

Asta e lipsa de profesionalism din partea ei. Tocmai despre asta spuneam, e nevoie de un profesor/profesoara care sa scoate ce e mai bun dintr-un elev, nu sa-l faca sa vina cu teama la ora lui/ei.

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Exact.
De ce a mai ales sa fie profesoara daca nu poate sa se comporte ca o profesoara in adevaratul sens al cuvantului?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing)
In fine. Mi-a parut bine pentru discutia din aceasta seara. big grin
Mult succes la examen si sa intri acolo unde iti doresti!
Seara frumoasa! ^^

| KillMePlease explică (pentru Ibrahimovic):

Aa....Mersi la fel

| Geanin a răspuns:

Eu sunt pa dimineata, sa moara toti dusmanii!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Bine-ar fi sa moara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e viata...

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca asta e, voiam doar sa vad daca-s singura...

| Happyjump a răspuns:

Nu, da Partea buna e ca apucam sa dormim dupa-amiaza, depinde ce ore avem.

| KillMePlease explică (pentru Happyjump):

Eu nu prea apuc.laughing

| Happyjump a răspuns (pentru KillMePlease):

La mate, la isto, mai atipim, da e gălăgie in clasa

| KillMePlease explică (pentru Happyjump):

Profa de mate are un glas atat de,, linistitor'' incat chiar daca-as vrea sa dorm n-as putea.
La istorie profa doarme mai mult ca noi...Deci nu-i bai

| Happyjump a răspuns (pentru KillMePlease):

Apai depinde, la noi daca nu socoti nici un sunet nici nu trebuie sa scrii.

| GhostRider02 a răspuns:

Poate