| Andreeame21 a întrebat:

Sunt studenta la I. P. G Ploiesti, asi dori sa stiu daca mai sunt si alti studenti logati.

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna! da eu incerc sa ma inscriu anul acesta! daca vrei lasa-mi id tau in prv si vb. pa pa!

| claudya a răspuns:

Hi, si daca nu sunt din Ploiesti?

| Andreeame21 explică:

Da enigma, la I. P. G, Ingineria Petrolului si a Gazelor, specializarea Transportul, Depozitarea si Distributia Hidrocarburilor, sper ca acum sunt mai precisa, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, anul acesta m-am inscris si eu si as dori sa vad daca am gresit?