| anonim_4396 a întrebat:

Sunt tigari mai tari decat Kent 10 adica cel lung? Din afara de trabucuri, ma refer tigari normale!

13 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să zici Kent 100's. Care nu-s ţigări chiar aşa tari.
Încearcă Marlboro, Dunhill negru, Pall mall negru, Videroy roşu, Lucky Strike roşu, Winchester, sau chestii ruseşti.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Da pai sunt 10...cum nu sunt tari? Ce conteaza si marca ca tarime?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Aaa da si imi aminti Dunhill negru sunt ca si Kent 100s au aceleasi chestii... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dunhill,Black Stone si King Edwards. Bafta!

| charleslouboutin a răspuns:

Dunhill..sau poti incerca Sobranie (negru) daca te tine buzunarul.

| xClementine a răspuns:

Dunhill rosu, cele mai tari tigari pe care le-am fumat pana acum. Poti incerca si negru, is si mai bune, plus ca-s tigari super fine, si la propriu si la figurat.

| DeKoniec a răspuns:

Dunhill

| Scorpiel a răspuns:

Desigur...Lucky Strike fara filtru, Camel, Marlboro sunt doar cateva exemple happy

| Angelaaa a răspuns:

Nu stiu cat de tare e Kent 10, dar cele mai tari tigari pe care le-am fumat au fost Dunhill rosu lung (are 10 nicotina, 10 si 10... ) mai tare de atat nu cred ca este.

| anchidingabriela a răspuns:

Si inca cate: Next, Viceroy, L&M rosu.astea mai de mosnegi sunt ft tari.astea mai rafinate sa zic asa nu stiu, mie personal Pall Mall mi se pare cel mai tare si cel mai nasol

| Zebedeu a răspuns:

Pai winchester,l&m, dunhill rosu, si mai de mosnegi:doina, carpati, si cam atat

| Thau_Iry_1994 a răspuns:

NU cred happy

| DenuuDenn a răspuns:

Nu