| anonim_4396 a întrebat:

Sunt trist si suparat. Niciodata nu am avut parte de iubire sau de distractie cum au altii de varsta mea, toti merg si se distreaza cu prieteni si eu stau mereu singur, nici ai mei nu ma lasa sa ies pe afara ca e frig ca nu stiu ce, nu ma lasa sa ma duc acolo ca nu stiu cum si tot gasesc tot felul de scuze si le-am spus sa ma lase sa imi traiesc viata linistit, pot sa fac asa cum vreau fara sa imi pese de ei?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu poti sa faci ce vrei tu atat timp cat stai la ei si te tin ei.

| Mayhem666 a răspuns:

De curiozitate, cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu poti schimba lumea, schimba-ti viziunea si perceptia proprie asupra lumii.

| Pnin a răspuns:

Daca ești major faci ce vrei.