| Bebelusha_8845 a întrebat:

Sunt trista suparata dezamagita si ma doare ca am ajuns sa fiu data la o parte si de propii mei parinti! Nu credeam ca o sa ajung sa mi expresez supararile pe un forum dar no way, n-am cui sa ma plang si nu as faceo dar numai pot, m-am saturat si nu stiu ce as putea sa fac!
Locuiesc in spania de 7 ani cu parinti si surorile, acum 2 ani am terminat primul an de liceu din cauza tatalui am lasat liceu si sincer era singuru lucru care cu adevarat ma motiva sa merg mai departe, acum 1 de zile l-am cunoscut pe yubitul meu pe internet si acum locuim impreuna, cand are bani parintii mei il adora cand avem o perioada proasta financiara ne certam intruna cu ei... Ce sa fac sa i las sa plec, nu vreau am doar 19 ani totusi cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Spune-le ca tu nu il iubesti pentru bani, il iubesti pentru ceea ce este.Si totusi,tu esti cu el, nu ei.Totusi,sunt parinti, ar trebui sa isi dea seama ca, cu banii nu rezolvi absolut nimic. Spune-le ca nu te asteptai ca de fiecare data cand prietenul tau sa aiba probleme cu banii sa nu il mai placa.

1 răspuns:
| Bebelusha_8845 explică:

Am incercat,doar ca sunt niste tarani cu conceptiile lor de aceeasi rasa,incerci sa i explici ceva si se pune sa tipe la mine sad emelena tu spui ca totusi sunt parintii si ar trebui sa isi dea seama dar ei niciodata nu si au dat seama decat de ce lea convenit,mama nu era asa dar cu timpul s-a schimbat si ea,e ca si cum tata e regele si ea sclava tot ce zice e porunca pentru ea si incearca sa mi bage chestia asta pe gat sa fac si eu asa, dar in viata mea nas pleca capul in fata unui barbat never, dhoamne decat asemenea parintii mai bine...happy