| Nustiu26357 a întrebat:

Sunt unguri pe site-ul asta? Koszonom szepen

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

S-ar putea. De ce întrebi?

| Nustiu26357 explică (pentru Ofiintă):

Numa asa de plictiseala

| LPCTSTR a răspuns:

Sa peram ca nu.

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da ce problema ai cu ei? as vrea sa stiu si eu.

| LPCTSTR a răspuns (pentru gemeni6226):

Pentru ca independenta&*** si alte idei trasnite specifice ungurasilor...

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Da exista un grup e drept dar asta nu inseamna ca toti au aceeasi conceptii.Gandeste-te la familiile mixte, ei au rezolvat in mod sigur diferendele si nu se maninca intre ei, ba mai mult au ajuns si la casnicie.

| LPCTSTR a răspuns (pentru gemeni6226):

Pai, nenorocul lor nu ma priveste pe mine.
Ultima data cand matusa mea a fost pe langa "coloniile" lor cu magazine, etc. era sa se lase cu bataie grava.
Autonomie sa se duca sa ceara in tara lor, cat timp sunt in Romania, sa taca malc.

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Inteleg bine ca nu locuiesc intr-un judet unde sa am astfel de probleme in judetul meu suntem impreuna si nu avem probleme chiar clasa in care am terminat liceul era una mixta si ne-am inteles foarte bine cu totii.Chiar in familie (unchi, matusi, verisoare)am casnicii mixte si functioneaza fara probleme.