| Andreeaa20 a întrebat:

Sunt zodia rac și am câțiva prieteni care sunt aceeași zodie cu mine.
Avem aceleași gânduri și câteodată nu înțeleg cum poate un om sa-mi ghicească gândurile? Și să avem același caracter.
Aș vrea să mă convingeți și pe mine cum se întâmplă asta?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu iti ghiceste niciun gand, pur si simplu sunt momente si momente. Daca ne uitam acum amandoi la o gaina, iti zic sigur ca la gaina aia ne gandim amandoi, si nu trebuie sa ghicesc ce este acolo.

Legat de caracter, sunt sigur ca nu il aveti perfect pe acelasi.
Citeste acest articol: https://adevarul.ro/......index.html

| Catrice a răspuns:

Asta mi se întâmplă și mie cu cineva și nici măcar nu suntem aceeași zodie laughing

| wexceptional a răspuns:

Aveti multe lucruri in comun nu doar zodia faceti aceleasi activitati si cunoasteti aceleasi persoane si daca stati mult timp impreuna ganditi la fel asa sunt si eu cu squad-ul meu noi gandim la fel tot timpul si facem exact ce trebuie toata lumea spune ca e magie cand ne vede dar asa e misto
voi aveti o conexiune aparte distrati-va bine dar vedeti sa nu va prinda politia in grup mare la ore tarzii