| Vicky_8421 a întrebat:

Suntem impreuna dar e timid.Il iubesc si el dar ce pot sa fac ca sa il dezghet?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce ai face asta? De ce ai vrea sa schimbi un om care e inca bun? Asa e felul lui de a fi, asa a fost ani de zile, a fost invatat sa nu se schimbe pentru nimeni.Si a fost invatat bine.Nu ii poti cere unui timid sa vorbeasca cand el abia se uita la tine. Poate doar sa iti demonstreze. Dar pentru asta trebuie sa creada 100% in tine.Si atunci cand va crede, deja a facut primul pas spre final

| moriordie a răspuns:

Arata-i cum ai vrea sa fie.