| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc o fata. adica a fost impreuna iar acum noi nu mai suntem dar eu tot o iubesc. dar acum are alt pr.sad si nu mai am sanse... ce ziceti mai am >vreuna?:

Răspuns Câştigător
| Bbiiaannccaaa a răspuns:

Ti-ai pus vreodata intrebarea ca poate ea si-a dorit sa te uite, alegand sa fie cu altcineva? Eu sunt fata si ma pun in locul ei, daca ati fost impreuna inseamna ca tot a tinut la tine. Eu zic sa nu te dai batut lupta pentru ea! Cel mai frumos este sa iubesti si sa fii iubit! Daca se rezolva ceva, astept sa-mi spui! Sper ca ti-am fost de folos! Bafta happy

| JustAnotherCrazy a răspuns (pentru Bbiiaannccaaa):

Hmmm... Bbiiaannccaaa mi-a zis ca inca ma iubeste iar aseara sa km despartit de pr ei. poate mai am vreo sansa:Xlove struck:X:X

4 răspunsuri:
| Skillzx55 a răspuns:

Spune-i ce simiti daca si ea simte la fel ai noroc daca nu asta e eu cred ca mai ai sti cum se zice mereu exista o a doua sansa.Bafta! Funda?

| Cretzule a răspuns:

Prietene,sunt in aceeasi situatie si sufar enorm, mult succes! Nimic nu este imposibil.

| Bbiiaannccaaa a răspuns:

Ma bucur pentru voi! Cu siguranta o sa va impacati! Sa va tina! happy