| Contoficial a întrebat:

Suntem oameni sau bucăți de carne?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

OCP POLICE 001 - un singur model care a distrus infractiunea in saracia detroitului in 1987https://www.youtube.com/watch?v=HNcy89RqF5Q

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat duce capul pe fiecare si ce se considera a fii.

| Lukasssz a răspuns:

Suntem tot si nimic...

| oglindasultanului a răspuns:

Retete inspaimantatoare.

| CIaudiu a răspuns:

Animale

| Theo94 a răspuns:

Suntem o specie de mamifere, cea mai evoluata de pe Terra dintre toate vietatile si prima civilizatie (tot de pe pamant) care am ajuns in stadiul asta cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni cu carne și oase+suflare de viață, adică suflet.

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Suntem bucati de carne cu ratiune si constiinta, adica oameni.Se intample sa mai fie si alti ''oameni''(multi) fara ratiune obiectiva neindoctrinata si valori morale.

| Laura48 a răspuns:

Initial, doar bucati de carne. Apoi, animale care invata sa se comporte uman, sa vorbeasca, sa cunoasca. si, candva, unii dintre noi ajung oameni, raman oameni si sunt oameni

| deathdiana a răspuns:

Ambele