| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti anti-sociali? Nu sunteti niciodata de acord cu majoritatea indiferent de subiect? Va lipseste empatia in general inclusiv fata de cei apropiati? Aveti simtul umorului (wicked) intunecat?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am stiut ca voiai chiar asa de mult sa imi faci o descriere atat de detaliata.

As schimba la partea cu "niciodata de acord" pentru ca sunt uneori, dar foarte rar. Si as mai schimba la partea cu lipsa de empatie inclusiv fata de cei apropiati, pentru ca am empatie pentru familia mea, si probabil alte cateva persoane, dar cam atat.
But besides that you were on spot.

| Cheo0S a răspuns:

Da.nu. nu, da depinde, merg le principiul fi om cu mine ca sa fiu om cu tine.
Foarte intunecat.