| victor3331 a întrebat:

Sunteti de acord cu noile buletine care vor fii digitale? ce parere aveti despre cipurile puse in pasapoarte si buletine,credeti ca ajuta la securitate, sa fie o lume mai buna?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, santem destui de invechiti cu plasticul imens care nu incape nici in portofel si e vremea sa se modifice treaba, moldovenii vor sa obtina cetatenie romana pe bani asa cu chip si amprenta nu le va fi usor sa mai falsifice si ne punem in rand cu alte tari din UE care au deja buletin cu chip. Marimea va fi tip permis de conducere si intra in vigoare in iunie sau iulie 2013 schimbarea lor.

| Purgatoriu a răspuns:

Meh. Va ajuta Oculta Mondiala sa ne urmareasca mai bine.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ii va ajuta pe altii sa ne controleze mai bine, cred eu laughing.

| karsivan a răspuns:

Cred ca ajuta pe unii doar sa faca ceva mai multi bani cat despre securitate... sa fim seriosi nu mai departe de Boston ce securitate o vrajeala.