| Dismally a întrebat:

Sunteti fericiti? De ce?

93 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns (pentru sadrian46):

Vorbesti prostii. Ciocolata e chiar buna. Dar nu aia la 1 leu :))
Colesterolul e bun, fara el am fi morti, importante sunt lipoproteinele cu rol de caraus (LDL/HDL).
Restul sunt ABERATII, nimic demonstrat.

http://www.sfatulmedicului.ro/......acao_16565

Uite aici, sfatul medicului, nu al unui nimeni :))

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Sunt curios, totusi, tu ce mananci? Ca nu mi se pare c-ai fi in forma, si nici valorile colesterolului, trigliceridelor, HDL, LDL, bag mana in foc ca nu sunt bune.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru aXy99):

M-ai întrebat ce conține. Studiile pe care se bazează cele susținute de mine nu sunt valabile pentru tine.
De ce? Pe tine te conduce ciocolata. Pace.