| AdytzaAdytza a întrebat:

Sunteti glumeti? Care este cea mai interesanta gluma facuta de voi?
pwpci.kiss

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

La ora de engleza cand proful a zis ca mai avem un exercitiu, de fapt a vrut sa spuna asta, dar eu am spus: 2 minute, ca se suna deja, deci el a spus: "mai avem" dupa aia putina pauza si eu din reflex am spus 2 minute.

| Ana a răspuns:

Sa-ti rasp colegii mei laughing i-am innebunit (in sensu' bun al cuvantului) big grin

| lola a răspuns:

Eu zic ca suntlaughing nu stiu parerile celorlalti.Totusi, glumeata ca glumeat dar cateodata scot niste glume rautacioase pe gura de imi vine sa intru in pamantstraight face