| monicaaa17 a întrebat:

Sunteți intr-un judet cu multe sau putine cazuri de corona?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cu puține cazuri.

| gemeni6226 a răspuns:

In judetul meu nici un nou caz in ultimele 5 zile si cum am citit azi cele mai putine cazuri in Ardeal.Sunt din ardeal.

| oglindasultanului a răspuns:

Din miezul civilizatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suceava happy

| Tepesionel a răspuns:

Coronavirus practic este un virus mai agresiv asemanator cu starile de gripa care tin vreo sapte zile cu febra, nu este altceva mai mult tratament Plaquenil produs Sanofi Bucuresti, Avigan - Favipravir produs Zhejiang Hisun PharmaceuticalCo China si Fuji Toyama Chemical Co Ltd Tokyo dar mai sunt si alte scheme de tratament Oncogen Timisoara, recomand tablete nu vaccinuri cu nanochip propuse de Bill Gates care slabesc imunitatea si au reactii adverse intentionate, vizitati internet declaratia lui Nelu Tataru, plus vaccinurile, castrarea in Africa, India plus declaratile lui Bill Gates cu privire la proiectul mondial de reducere populatiei etc.