| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti multumiti de"activitatea"voastra pe acest site?

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

A fi expert TPU inseamna sa ai o contributie intr-adevar pe acest site, sa ajuti oameni(se poate spune sa fii si inteligent dar nu neaparat!)Sunt de acord cu tine Bacemi merita acest ''grad'' insa tin sa te contrazic ca nu este el fruntas ci Brigaela!

| oz a răspuns:

Nu... daca era asa, sigur eram expert laughing)

| Aero a răspuns:

Nu neaparat. Dar sunt oricum inteligenti, bravo lorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multa activitate pe site si multe raspunsuri cu bun simt, cu folos real si ma alatur si eu tie:Felicitari, Bacemi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multa activitate pe site si multe raspunsuri cu bun simt, cu folos real si ma alatur si eu tie:Felicitari, Bacemi!
Cat despre intelegenta, toti avem dar nu folosim toata capacitatea, sau nu vrem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Elena, crezi ca ceilalti useri cu adevarat inteligenti si folositori l-au asteptat pe amicul tau Bacemi, ca sa il declare cel mai inteligent? Este un afront adus userilor experti sau ne experti si sper ca nu asta ai dorit. Daca vrei sa-ti povestesc despre raspunsurile si inteligenta lui Bacemi, vino in privat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena, ai editat intrebarea! Nu este corect. Cine te-a sfatuit, mama sau fiul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea originala a fost respinsa si de aceea am editat-o...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa de asta am ramas cu raspunsul asta anapoda, cat despre faptul daca sunt multumita de activitatea mea pe site...as vrea sa am mai mult timp la dispozitie sa pot raspunde la cat mai multe intrebari cu folos, las aprecierea asta celorlalti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te de doua ori pana sa scrii o data, altfel nu-i faci nici un bine amicului ci dimpotriva.