| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Sunteti siguri ca ingheata anul' crying?
Daca ingheata, e obligatoriu sa mergem?

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu o sa îngheţe anul. Să fim serioşi, profesorii nu sunt atât de inconştienţi. În plus, oricum e sfârşit de an, avem destule note incât sa ne fie încheiată situaţia.Probabil până la urma nici nu o să se mai tină greva.

| Ana a răspuns:

Eu am scapat, in liceul meu nu o sa fie nicio greva, deci adio an inghetat laughing

| iauru a răspuns:

Stai chill ca nu se-ngheata nimic. abureli de-a lor exagereaza doar cine crezi ca va permite ca o tara-ntreaga de elevi sa termine cu un an mai tarziu ne-am face de rasul globului nici vb de asa ceva
iar daca cumva s-ar inghetza cum sa mai mergi la scoala daca il ingheata sta in vacanta iar cand incepi, incepi acelasi an pe care l-ai terminat