| paramore a întrebat:

Sunteti un tip visator sau realist? eu sunt o ametitahee hee

Răspuns Câştigător
| CHILIPIR a răspuns:

Renunti la vise cand imbatranesti deci mai ai mult pana atunci laughing Trebuie sa fii si ametit putin, asa nu te mai afecteaza toate lucrurile negative care se petrec in jurul tau.

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu sunt o visatoare laughing
dar si realista cand e cazul tongue

| Pho3nix a răspuns:

Ambele.

| nobody_9468 a răspuns:

Cred ca din toate cate putin.
Visatoare sunt tot timpul:acum visam ca va sta toata ziua la fotbal doar pentru minelaughing))
Realista sunt tot timpul:acum realizam ca oricum va veni la fotbal si ca va sta maxim 4 ore doar pentru minelaughing))
Le imbin perfect pe amandouabig grin

Bafta.

| Alisa a răspuns:

Eu sunt o zapacita laughing, mereu imi spune prietena mea asta.
De felul meu sunt mai visatoare, dar cu limita, stiu cand trebuie sa fiu realista si sa nu ma amagesc aiurea cu iluzii.
Numai bine!

| Roby67 a răspuns:

Realizez visurile.

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Mai mult seriosa dar cu capul in nori mai toata ziua.