| SimoydanySimoydany a întrebat:

Tatăl meu a decedat acum 3 luni o moarte inesperada eu nici acum.nu pot accepta că numai este tata pentru mine era totul DC nu îl visez mama sora mea l-au visat eu nu și aș vrea să îl visez

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Visul este generat de către creierul profund care se numește inconștient. La el nu avem acces direct, să facă ce vrem noi.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cand o sa se intample sa-l visezi o sa se intample. Nu te bate stresa mult pe chestia asta. Si la mine cand mi-a murit tatal, nu l-am visat deloc in primele 6 luni de la deces. Nu e ceva grav sau anormal daca nu se intampla. Vezi-ti de viata si aia e. O sa treci si peste asta. Condoleante!

| pufulescu0o a răspuns:

Imi pare rau, condoleante.
Incearc sa vorbesti cu el inainte sa adormi, inchide ochii si povesteste-i ceva. Asa o sa il visezi.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Ca tu nu ești asa de traumatizat. E mai bine. Da ceva de pomana unui sărman.