| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai injosit vreodata in fata cuiva numai de aceea sa nu il superi si sa nu il faci sa fie invidios pe superioritatea ta?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am facut asta, si nici nu o voi face vreodata.

| WaterDrop a răspuns:

Daca nu ai nici un interes ascuns, nu`si are rostul.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,niciodata pentru ca nu merita nici sa te injosesti in fata unui nimeni care e un prost dar nici sa il bagi in seama doar nu moi pune eu la mintea prostilor, pur si simplu nu ii bagi in seama si gata!

| Anuket a răspuns:

Într-un fel da, deși nu pot spune că m-am înjosit ci doar că m-am făcut de râs, ca să nu supăr pe cineva. Am regretat mai târziu, iar acum relația cu persoana respectivă s-a destrămat. Abia dacă îmi mai răspunde uneori la salut, deși eu mereu joc rolul persoanei încântate că o revede, când ne întâlnim.
Dar ca să nu fac să fie invidios pe superioritatea mea, niciodată. Nu mă consider și nici nu m-am considerat vreodată superioară.