anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Te consideri urat/a?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Uneori da, insa atunci cand vad ca sunt multi altii care nu arata mai bine decat mine, parca ma simt mai frumoasalaughing.

| Tourniquet a răspuns:

Uneori. Cand am apucaturile mele. Din cauza greutatii. laughing. De obicei nu. Ma consider frumoasa, figuranta, fitoasa. Oricum, fiecare e frumos in partea lui. Nu exteriorul conteaza, ci interiorul. Multi sunt urati pe dinafara, dar frumosi inauntrubatting eyelashes.

Nu ma las complexata de ce-mi spun altii, mananc sanatos si fac sport, voi scapa de kg in plus. Pur si simplu, ma afecta mai de mult, dar, m-am obisnuit. Am o prietena care ma place asa cum sunt, parintii la fel happy. deci nu e o problema. Norocul meu ca sunt inaltabatting eyelashes.


Retine : Fiecare e frumos in felul lui, daca e urat la exterior e frumos la interior happy.

| paramore a răspuns:

Pai depinde, cateodata ma simt draguta, cateodata frumusica, dar dk ma trz aiurea mi se pare ca am o fata d spart borcane... dar oriqm eu sunt multumita de minehappydar dk ma intr candva cum arat iy zic "sunt foarte frumoasa, fotomodellaughing"bineinteles ca glumesc. dar u cum te vezi?

| Anduciu a răspuns:

Da, cateodata.

| Anecherry a răspuns:

Nu; fiecare are frumusetea lui.

| sofia_1672 a răspuns:

Nu, dimpotriva.chiar daca sunt unele fete sau unii baieti mai putini frumosi tot n_ar trebui sa se vada asa.in primul rand cand ne uitam in oglinda prima si prima data trebuie sa ne vedem noi frumosi si apoi sa asteptam sa ne zica cineva asta.nu ca ma laud dar mie chiar multa lume mi_a zis ca sunt draguta si cand ma uit in oglind chiar imi place ce vad...

| MistikkGirl a răspuns:

Pai uneori cind ies dupa baie se cunosc toate semnele pe fata si ma inrveaza, am alunitze si un semn din nastere si ma enerveaza,, eee superr naspa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am momentele mele laughing

| sufletel_3672 a răspuns:

Nu. Frumusetea e relativa. Ceea ce tie ti se pare frumos s-ar putea ca altora sa li se para urat si viceversa. Trebuie sa te accepti si atunci n-o sa te mai consideri nici urat/a, nici frumos/frumoasa.

Întrebări similare